Embajada en Bélgica

Culturele Agenda




                     SEPTEMBER

 
 

Muziek
Zaterdag 1, om 13:00

Concert van het Argentijnse duo Olivia (zang) en Jerónimo (gitaar).

La Laiterie, Josaphat Park, 1030 Schaerbeek

 

Andere data:

Zondag 2, om 13:00 - La Laiterie , Josaphat Park

Woensdag 5, van 18:00 tot 21:00 hs. - Espace Bamboo, Munthofstraat 79, 1060 Sint-Gillis  (Workshop eutonomie en muziek)

 

 

Film
Van 1 september t/m 15 oktober

De koninklijke Cinematek in Brussel organiseert in samenwerking met Flagey, de filmcyclus
Cinema Sud-Americano – un nuevo impulso. De volgende Argentijnse films zijn te zien in de maand september:

 

Relatos Salvajes, van de Argentijnse filmmaker Damián Szifrón.

Zaterdag 1 - om 15:30
Maandag 3 - om 17:30
Donderdag 13 - om 22:00

Flagey - Studio 5, Heiligkruisplein, 1050 Brussel

 

Infancia Clandestina, een co-productie tussen Argentinië, Brazilië en Spanje, van de filmmaker Benjamín Ávila.

Donderdag 6 - om 20:15
Woensdag 19 - om 17:30
Donderdag 27 - om 21:30
Zondag 30 - om 17:45

Flagey - Studio 5, Heiligkruisplein, 1050 Brussel

 

Neruda, een co-productie van Argentinië, Chili en Spanje, van de filmmaker Pablo Larraín.

Dinsdag 11 – om 17:30
Zaterdag 15 – om 21:30
Maandag 17 – om 21:30
Woensdag 19 – om 21:30

Flagey - Studio 5, Heiligkruisplein, 1050 Brussel

 

 El Ciudadano Ilustre, de de Argentijnse filmmakers Gastón Duprat en Mariano Cohn.

Dinsdag 18 - om 17:30
Zaterdag 29 – om 17:45   

Flagey - Studio 5 - Heiligkruisplein, 1050 Brussel

 

Muziek
Dinsdag 4 september, om 21:00

Concert van de Argentijnse groep Perotá Chingó, met Julia Ortiz en Dolores Aguirre.
Ze presenteren op hun Europese tour hun nieuwe repertoire Aguas.

Teatro Molière, Square du Bastion 3, 1050 Elsene

 

Kunst
Van 5 t/m 9 september

Deelname van de Argentijnse kunstenares Nacha Canvas aan de kunstbeurs Art on Paper, vertegenwoordigd door de Argentijnse galerie Quimera.

Bozar, Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel

 

Muziek
Zaterdag 8, vanaf 15:00

Concert van de zangeres Natalia Doco samen met gitarist Ignacio María Gómez, in het kader van het festival l´Almanach.

Les Fours de l´Almanach, Rue de l´Almanach 26, 7642 Calonne

 

Circus
Zaterdag 8, om 14:30

Circusvoorstelling Aide-Moi, van de compagnie Che Cirque van de Argentijnse acteur Juan Cersosimo, in het kader van het festival Boem Patate in Schaerbeek.

Park Josaphat, Schaerbeek

 

Circus
Zaterdag 8, om 18:30

Circusvoorstelling Loco-Loco, van de compagnie Che Cirque van Argentijnse acteur Juan Cersosimo, in het kader van het festival Cine Caravan.

Place Stéphenson, Schaerbeek.

 

Muziek
Donderdag 13 om 20:00

Concert Eduardo Rovira: la otra vanguardia van de groep Sónico.

Artbase, Zandstraat 29, 1000 Brussel

 

Muziek
Donderdag 13, om 10:00 en om 12:00

Concert van de Argentijnse gitarist Augusto Ayala.

La Porte Noire, Cellebroersstraat 67, 1000 Brussel

 

Muziek en gastronomie
Vrijdag 14, vanaf 18:30

Noche Argentina, met Argentijnse gastronomie, muziek van het duo Carlos Díaz (gitaar) en Pato Lorente (bandoneon) en dans door Astrid María Cerpentier en Andrej Zachar.

Stadsmagazijn, Keistraat 5-7, 2000 Antwerpen (reserveren verplicht)

 

Film
Vrijdag 21, om 18:00

filmvoorstelling Zama van de Argentijnse filmmaker Lucrecia Martel.

Cinema Zuid, Waalsekaai 47, 2000 Antwerpen

 

 


Muziek
Dinsdag 25, om 20:00

Concert van de Argentijnse acoesmatische muziek componiste Beatriz Ferreyra, met composities van de jaren ´60 tot nu.

Les Ateliers Claus, Crickxstraat, 1060 Sint-Gillis

 

Muziek
Vrijdag 28, om 20:00

Concert van de Argentijnse groep Natalia Pérez en Cántaro, in het kader van het festival Sonamos Latinoamérica, met Natalia Pérez (zang), Maximiliano Maglianese (percussie) en Pancho Torres (gitaar).

Muziekpublique, Galerie Naamsepoort 3, 1050 Elsene

 

Muziek
Zaterdag 29, om 20:00

Concert van de Argentijnse groep Suena Barro, in het kader van het festival Sonamos Latinoamérica, met Hernán Vargas (percussie) en Julián Savegnago (saxofoon en accordeon).

Muziekpublique, Gaqlerie Naamsepoort 3, 1050 Elsene